Projektové dny

Den badatelů - budova Halasova

Akce pořádaná SVČ Ostrava-Mariánské Hory 23. 9. 2020

Den skautingu

Den skautingu aneb jak přežít v přírodě byl název projektového dne pro žáky ze Základní školy Šalounova. Pan Radovan Rafaj, nejen náš učitel, ale i aktivní skaut připravil se svými oddílovými kolegy poučné a zábavné dopoledne pro 265 žáků z 5. až 9. ročníku. Žáci se sešli v parku Jožky Jabůrkové v Ostravě – Vítkovicích, kde byli rozděleni do skupin a na čtyřech stanovištích získávali nejen informace ze života skautů, ale měli možnost vyzkoušet si např., jak se bydlí ve stanu, jak rozdělat oheň a uvařit si jednoduché jídlo, nebo co obsahuje krabička poslední záchrany. Pro všechny žáky to byl nevšední zážitek a už se těší na další projektový den. Tento projektový den byl financován z peněžních prostředků z rozpočtu statutárního města Ostravy.

Den skautingu 10. a 11. 9. 2020

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image