Zahájení školního roku 2019/2020

přidáno: 22. 8. 2019 2:57, autor: Škola Šalounova
Školní rok 2019-2020 začíná slavnostním zahájením v pondělí 02. září 2019. V 8:00 hodin přivítají žáky ve třídách jejich třídní učitelé. Ukončení vyučování bude pro všechny žáky v 8.45, ihned poté budou následovat informační třídní schůzky pro rodiče prvňáčků, které tímto zveme k účasti.

Byli bychom rádi, kdyby se do celoročního dění školy zapojili nejen žáci, ale také jejich rodiče a přátelé školy. Svým zájmem, svou účastí, svými náměty, návrhy a připomínkami můžete podpořit naše úsilí a pomoci nám motivovat žáky ve snaze dosáhnout lepší výsledky, zvyšovat kvalitu a dobré jméno naší školy. Vážíme si vašeho zájmu a těšíme se na vzájemnou aktivní spolupráci.

Více informací k organizaci školního roku 2019-2020 najdete na stránce Školní rok. Psát a volat můžete na adresy a telefony uvedené v kontaktech.

Přejeme všem úspěšné vkročení do nového školného roku.