V horkých školních dnech se nenudíme

přidáno: 20. 6. 2019 22:11, autor: Škola Šalounova   [ aktualizováno 20. 6. 2019 22:22 ]
V těchto dnech máme v učebnách školy nesnesitelné vedro.  Žáci sedmého a osmého ročníku se proto rozhodli využít nabídky veslařského klubu PERUN z Ostravy Přívozu, překonali vlastní strach a zpestřili si vyučování veslováním na řece Odře. Pod dohledem zkušených veslařů a svých učitelů natrénovali potřebné pohyby a koordinaci těla na veslařských trenažérech, a ti odvážní nasedli do lodiček a vydali se na okružní plavbu okolo mola. Akce se vydařila, v tomto horkém dnu bylo osvěžující plout na chladivých vodách naší největší moravskoslezské řeky. A komu nestačil pohyb v suchu na hladině, vyzkoušel si, jak se plave proti proudu. A že byla voda studená!!! Máme prostě šikovné kluky a holky. Organizátorům mooooc děkujeme.