Projekt POMÁHÁME ON-LINE přichází na pomoc s výukou žáků

přidáno: 22. 4. 2020 0:58, autor: Škola Šalounova
V době krize vzniká i spoustu krásných projektů. Jedním z nich je iniciativa dobrovolníků POMÁHÁME ON-LINE, která vznikla v rámci vzdělávací platformy Výuková agentura jako reakce na situaci uzavření škol v důsledku pandemie COVID-19.

Online konzultace se zkušenými lektory
A co je jejím cílem? Pomáhat žákům a jejich rodičům, kteří v současné situaci společně řeší problémy spojené s výukou na dálku. Prostřednictvím videohovoru, který trvá 20 až 30 minut, se mohou žáci propojit s lektory a probrat s nimi vše, čemu nerozumí. Věnovat se mohou jak zadaným domácím úkolům, tak nově probíranému učivu.
Stačí se zaregistrovat.Tyto konzultace jsou zcela ZDARMA.
Pokud tápete v látce, neváhejte se registrovat a úkoly probrat s tamními lektory.

Pomoc učitelům, rodičům a žákům
Projekt tak pomáhá nejen rodičům a žákům, ale i učitelům. Členové iniciativy jsou si vědomi, že učitelé tráví přípravou online výuky mnoho času a žákům se věnují. Není však v jejich silách vysvětlovat vše každému individuálně. Lektoři jsou převážně studenti vysokých škol se zkušeností s doučováním. Mnozí z nich studují na prestižních univerzitách v zahraničí a takto se rozhodli pomoci doma v ČR.

Pomozte nám tento projekt rozšířit dále a sdílejte ho mezi všechny, kteří by takovou formu pomoci uvítali. Děkujeme!

BAKALÁŘI software s.r.o., marketing@bakalari.cz