O cenu starosty

přidáno: 25. 5. 2016 4:49, autor: Škola Šalounova   [ aktualizováno 25. 5. 2016 5:01 ]
Každé dva roky vyhlašuje starosta obce výtvarnou soutěž pro děti mateřských a žáky základních škol z Ostravy Vítkovic. V letošním ročníku na téma "Já a moje rodina" byli oceněni malí výtvarníci ve třech kategoriích. Předávání cen oživili naši nejmenší - děti z přípravného ročníku, které si s paní učitelkou připravily pěkné vystoupení.
Vybírat z množství krásných a do detailů propracovaných děl bylo pro porotu velmi obtížné. Každý obrázek měl své kouzlo. V nejmladší kategorii A - mateřské školy - byly ohodnoceny Vendula Štverková a Drahomíra Tej z MŠ Obránců míru a Barunka Naščáková z MŠ P. Velikého. Ceny ve druhé kategorii - 1. stupeň ZŠ - získali Lucie Holubová - ZŠ Šalounova, Metoděj Rechtik a Evelína Mazancová - PORG. Třetí kategorie - 2. stupeň ZŠ - patřila třem slečnám ze ZŠ Šalounova - Lucii Takáčové, Evě Bangové a Kateřině Pačajové.
Hlavní cenu získal Daniel Baláž, žák 5. ročníku ZŠ Šalounova.
Všichni autoři vítězných prací obdrželi z rukou místostarosty, pana Koláčka, hodnotné ceny. Všem účastníkům děkujeme, oceněným gratulujeme a přejeme hodně talentu do dalšího kola.

    

Comments