Na ZŠ Šalounova si hrají předškoláci na školu

přidáno: 3. 11. 2019 21:56, autor: Škola Šalounova
Středy odpoledne, počínaje 10. dubnem 2019, patří naše ZŠ předškolákům. Budoucí školáci tak mají jedinečnou možnost seznámit se hravou formou nejen se školním prostředím a budoucími pedagogy.
Tři již proběhlé lekce navštěvuje pravidelně přibližně patnáct předškoláčků.
Společně jsme se už věnovali grafomotorickým cvičením s říkankou, hráli jsme si s čísly, modelovali z plastelíny, zpívali si, pracovali s interaktivní tabulí, a taky se společně pořádně nasmáli, a zahnali tak počáteční obavy. Kromě pracovních listů už sbírají některé děti pochvalná razítka a dokonce i jedničky! Společně se ještě můžeme těšit na angličtinu s panem učitelem Pavlem Johannou, malování, skotačení v tělocvičně a mnoho dalšího.
Naše setkávání ukončí 12. června 2019 ukázková hodina. Tímto bude umožněno také rodičům nahlédnout pod pokličku naší školy. Těšíme se na vás.
Nákup potřeb, kancelářský a výtvarný, byl financován z rozpočtu statutárního města Ostravy.