Na ZŠ Šalounova si hrají předškoláci na školu

přidáno: 5. 5. 2019 10:23, autor: Škola Šalounova
Středy odpoledne, počínaje 10. dubnem 2019, patří naše ZŠ předškolákům. Budoucí školáci tak mají jedinečnou možnost seznámit se hravou formou nejen se školním prostředím a budoucími pedagogy.

Tři již proběhlé lekce navštěvuje pravidelně přibližně patnáct předškoláčků.

Společně jsme se už věnovali grafomotorickým cvičením s říkankou, hráli jsme si s čísly, modelovali z plastelíny, zpívali si, pracovali s interaktivní tabulí, a taky se společně pořádně nasmáli, a zahnali tak počáteční obavy. Kromě pracovních listů už sbírají některé děti pochvalná razítka a dokonce i jedničky! Společně se ještě můžeme těšit na angličtinu s panem učitelem Pavlem Johannou, malování, skotačení v tělocvičně a mnoho dalšího.

Naše setkávání ukončí 12. června 2019 ukázková hodina. Tímto bude umožněno také rodičům nahlédnout pod pokličku naší školy.

Těšíme se na vás.

Mgr. Šárka Krčmářová, učitelka