Konzultační hodiny kariérových poradců

přidáno: 20. 4. 2020 1:08, autor: Škola Šalounova
Vážení rodiče, milí žáci,

konzultační hodiny kariérových poradců jsou stále aktuální. Naše poradenské služby spojené s přestupem na střední školu a s volbou kariéry můžete využít i v době virové krize. Na osobní konzultaci se můžete objednat telefonicky, kontakt na vašeho kariérového poradce získáte na stránce Kontakty. Zde najdete také e-mailovou adresu, kam můžete psát vaše dotazy. Konzultace jsou možné také telefonicky, zde vám ale s ohledem na GDPR budou zodpovězeny pouze obecné dotazy netýkající se konkrétního žáka. Další možnost jak získat potřebné informace je prostřednictvím aktualit na stránkách naší školy, na stránkách MŠMT, ČŠI nebo Cermatu. Konzultace s žáky jsou možné prostřednictvím zpráv z ověřených účtů na sociální síti FB. Nebojte se využívat našich služeb, jsme zde pro vás, záleží nám na tom, aby naši žáci bez problémů a úspěšně přestoupili na střední školu.